Tabela.net

 

2000 yılında Anadolu yakası Ümraniye/ Ihlamurkuyu da kurulan firmamız, teknolojinin ve taleplerin artması ile Ataşehir/Ferhatpaşa’da 4000 m2 alanına kurulu 4 katlı fabrikasında 80 kişilik konusunda uzman ekibi, 12 adetlik araç filosu ile açık hava reklam sektöründe alanında lider firmalara yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.
Firmamız tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır. Açık Hava sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Her ölçekteki müşterimize, kendisine uygun şartlarda hizmet sunuyor, iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermiyoruz.
Şirket kazancımızın bir bölümü ve çalışanlarımızın da desteğiyle her yıl insani yardımlar ile sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunulmaktadır.

Tecrübemize Güvenin!

Vaktinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Tam olarak istediğiniz nitelikte ve en yüksek kalitede reklam materyalleri sunuyoruz.

Vizyonumuz

Açık Hava sektöründe , her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Memnuniyeti temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır.

Misyonumuz

Tabela.net açık hava reklamda başladığımız günden bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak, Kalitemizin ve başarımızın sürekliliğini sağlamak, Sektörel yenilikleri yakından takip etmek ve en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak , Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

İşiniz İşimiz Olsun!

Aldığı hizmetten memnun 200'ün üzerinde kurumsal müşteri portföyümüzle reklamcılık sektöründe haklı yerimizi kazandık. Bu bağlamda sizde Tabela.net ile çalışmak isterseniz, sizi birer kahve içmeye davet ediyoruz.