Açık hava reklamcılığı çok büyük kitlelere düşük maliyetlerle ulaşabilmekte ve reklam yapılan markanın, hizmetin sürekli yenilenerek akıllarda kalmasını sağlamaktadır. Açıkhava reklamları dendiğinde kapı önünde bulunan bir yönlendirme levhasından tutunda tüm bina üzeri reklam giydirme, cam üzeri görsel kaplama , otobüs giydirmeleri , araç reklam giydirmeleri , cephe tabelaları ve cephe giydirmeleri, iç mekandaki görsel çalışmalara varana kadar dikkatinizi çekebilecek her türlü reklam çalışmasını Açıkhava reklamları olarak değerlendirebiliriz.
Tabela.net olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve makine parkurumuzda en iyilerle en yüksek kalitede dijital baskı üretim ve montajını Türkiye ve farklı ülkelere ithal ediyoruz. Dijital baskı şüphesiz tanıtım ve reklam için vazgeçilmez bir unsur. Biz bunun farkında olarak daima gelişen teknolojiyi takip ederek sizin için en iyisini sağlamaya özen göstermekteyiz. 3M reklam malzemeleri ve HP makinelerimiz ile her türlü malzemeye baskı seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Baskılarımız da, makinelerimizin boyalarında sertifikalı ve insan sağlığına zararsız ürünleri tercih etmekteyiz.
Firmaların toplantı, seminer ve tanıtım amaçlı yaptıkları organizasyonlarda reklamlarının bulunduğu kurulumu kolay taşınabilir ayaklı, duvara monte, ışıklı ve ışıksız sunum çalışmalarını içeren mekanizmalardır. Bu ürünler standart üretimlerde olduğu gibi tamamen firmanıza özel tasarım ve ebatlarda da üretebilmekteyiz. Binlerce display ürün seçeneği arasından sizin için en uygununu seçebilirsiniz. Kalıplara sığmayan bir isteğiniz varsa bu konuda ar-ge departmanımız kalıpların dışında tamamen size özel tasarımlar çıkarabilir.